Hírek
2011. December 05. 12:47, hétfő |
Helyi
Forrás: saját forrás
Városi Mikulás -nap

A Tapolca Városi Sportcsarnokba is ellátogatott a Mikulás
Délután három órától hatalmas játszóházzá alakult a Tapolcai Sportcsarnok. Minden korosztályra gondoltak a szervezők. A legnagyobbak és a legbátrabbak mászófalon próbálhatták ki ügyességüket. A kisebbek pedig a különböző formájú, és méretű légvárakban szórakoztatták magukat. A legkisebbek, pedig egy külön elkerített részen felállított játszósarokban játszhattak. A fizikai játékok mellett szellemi, és logikai képességet fejlesztő játékok is voltak. A színpadon először az Acro Dace SE, utánuk pedig Peti bohóc lépett fel. Természetesen a délután fénypontja a Mikulás is ellátogatott a gyerekekhez.
A Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat játékgyűjtést szervezett ezen a napon. Akik használt játékokat adtak le köztük új játékokat sorsoltak ki.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.