Hírek
2021. Július 15. 08:31, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Többen megsérültek az M7-es autópályán

Többen megsérültek egy balesetben az M7-es autópályán Székesfehérvárnál szerda este, a sztrádát Budapest felé lezárták - közölte a rendőrség a honlapján.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az M7-es autópálya 65-ös kilométerénél ütközött össze két autó a főváros felé vezető oldalon. A balesetben többen megsérültek.
Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták. A rendőrök a forgalmat Szabadbattyánnál a 7-es főútra terelték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.