Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2012. Szeptember 17. 11:45, hétfő | Sport
Forrás: mti

Spanyol irányítót igazolt a balatonfüredi kézilabdacsapat

Spanyol irányítót igazolt a balatonfüredi kézilabdacsapat

A Balatonfüred férfi kézilabdacsapata leigazolta a spanyol élvonalban több mint tízéves tapasztalatot szerző Oscar Rio Rasillót.

A klub csütörtöki tájékoztatása szerint a Maygar BM Antequerától érkező 32 esztendős irányító pénteken, a Pécs elleni idegenbeli bajnoki mérkőzésen mutatkozik be.

A 188 cm magas, 84 kg-os Oscar Rio Rasillo 70-szer szerepelt a spanyol utánpótlás-válogatottakban.

Oscar Rio Rasilló

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Sport

Kanadai Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban

George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a negyedikként záró Oscar Piastri, a McLaren ausztrál pilótája növelte az előnyét az összetett élén.

2025. Június 14. 09:05, szombat | Sport

Szoboszlai Dominik: az angol bajnoki cím csak egy lépcsőfok az életemben

A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik csak egy lépcsőfoknak tartja az életében, hogy első magyar játékosként bajnok lett a Premier League-ben a Liverpoollal.

2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport

A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta

Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.

2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport

Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél

A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.