Hírek
2019. Február 22. 09:48, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Országszerte erős szélre figyelmeztetnek
Országszerte erős szélre figyelmeztet az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésük szerint Komárom-Esztergom és Fejér megye kivételével az egész országban elsőfokú figyelmeztetés van érvényben.
Délelőtt előbb északkeleten, majd a Dunántúlon egyre nagyobb területen viharossá fokozódik a szél. A délutáni órákban a Dunántúl keleti részein kevesebbszer, illetve kisebb területen, másutt nagy területen lehetnek viharos széllökések. Helyenként 80 kilométer/óránál erősebb széllökések is előfordulhatnak. A szél tartós gyengülése a késő esti óráktól várható.
Szombaton veszélyes időjárási jelenség nem valószínű.
Az előrejelzés szerint pénteken a legmagasabb hőmérséklet 5 és 12 fok között valószínű, késő estére mínusz 4 és plusz 1 fok közé hűl le a levegő. A hétvége további részében lehűlésre kell készülni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
