Hírek
2014. Október 08. 10:46, szerda |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin/Oxi
Megvan a magyar Agatha Christie?
A Gyilkos vágyban minden adott, hogy tövig rágjuk körmeinket az izgalomtól. Kovács Noémi, az 1981-es születésű krimi író most újonnan megjelent kötetével borzolja az idegeinket.
A címben szereplő klasszikussal ellentétben eredeti szakmáját tekintve ő nem gyógyszerész, hanem televíziós szerkesztő és adásrendező, ami ugye bizonyára gyilkos egy szakma de a krimiíráshoz ennél azért több kell. Kovács Noémi, az 1981-es születésű krimi író most újonnan megjelent kötetével, a Gyilkos vágy című misztikus bűnügyi történettel borzolja az idegeinket. Jó értelemben persze.
A Gyilkos vágyban minden adott, hogy tövig rágjuk körmeinket az izgalomtól.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
