Hírek
2013. Július 09. 17:46, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu, fotó:illusztráció
Közlekedési baleset történt Lesencetomajnál

Közlekedési baleset történt a 84-es főúton
2013. július 9. 12:09
Ezidáig tisztázatlan körülmények között tért le egy személygépkocsi az útról, majd hajtott árokba 2013. július 9-én 11 óra 20 perc körüli időben a 84. számú főúton a lesencetomaji elágazótól 200-300 méterre Balatonederics irányába. A baleset következtében az autó vezetője a helyszínen életét vesztette.
A balesettel érintett útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés ideje alatt félpályás útlezárás van érvényben.
2013. július 9. 15:18
Befejeződött a műszaki mentés a 84. számú főúton történ baleset helyszínén.
Befejeződött a műszaki mentés a 84. számú főúton, a lesencetomaji elágazótól 300 méterre történt baleset helyszínén. Az autósok mindkét oldalt korlátozás nélkül használhatják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 01. 08:47, csütörtök | Életmód
Fudzsimoto Szu: A Zene Háza az egyik legfontosabb projektem
Fudzsimoto Szu (Sou Fujimoto) világhírű japán építész az Oszakai Világkiállításon tartott előadást, amelyben kiemelte: a Magyar Zene Háza az egyik legfontosabb projektje.
2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld
Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen
Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.
2025. Május 01. 08:39, csütörtök | Külföld
Közúti híd épül az orosz-észak-koreai határon
A Tumannaja folyón átívelő közúti híd építése kezdődött meg szerdán Oroszország és Észak-Korea határán.