Hírek
2017. Május 06. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiesett a buszból és meghalt egy férfi a fővárosban
A helyszínen életét vesztette az a férfi, aki szombaton a főváros XVI. kerületében kiesett a buszból - közölte a rendőrség a saját honlapján.
A police.hu-ra feltett közlemény szerint az eddig tisztázatlan baleset a Vidámvásár utcában történt.
A helyszínelés idejére a rendőrök a Vidámvásár utcát a Somkút utca és a Batthyány Ilona utca között lezárták, a forgalmat a Szabadföld út és a Veres Péter út irányába terelik.
Bakó Pál, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere az MTI érdeklődésére elmondta, egy 46-os jelzésű buszból esett ki a férfi.
Az ügyet a rendőrség vizsgálja, arról, hogy pontosan mi történt, ők tudnak majd tájékoztatást adni később - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
