Városlista
2025. július 11, péntek - Nóra, Lili

Hírek

2012. Március 01. 14:05, csütörtök | Belföld
Forrás: mno.hu / MTI

Kapósak a panellakások Győrben

Kapósak a panellakások Győrben

Reneszánszát éli a panelpiac Győrben – írta a Kisalföld csütörtöki száma.

A lapnak nyilatkozó ingatlanszakértő szerint növekszik a házgyári lakások iránti kereslet. Molnár Kristóf úgy véli, ez a tendencia nem egyedül a kedvező árnak, hanem a panelprogramnak is köszönhető, mivel a lakásvásárlók látják, hogy nem hagyják „összedőlni” a házgyári tömböket.

Egy négyemeletes ház első szintjén lévő, panelprogramon átesett, egyedi fűtéses ingatlan 9 millió forintot is érhet, míg a régi küllemű négyemeletesekben élők otthona átlagosan 8,5 milliót. A felújítás előtt álló tízemeletesekben lakóké pedig 7,5-8 milliót ér ma a győri ingatlanpiacon – olvasható az újságban.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld

A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron

A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.

2025. Július 11. 09:11, péntek | Belföld

Agrometeorológia: országszerte mérséklődött az aszály, nagy területen meg is szűnt

A hét első felében hullott csapadék nyomán az aszály országszerte mérséklődött, nagy területen meg is szűnt, felfrissült a vegetáció - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

2025. Július 11. 09:07, péntek | Belföld

Orbán Viktor: az Audi számunkra szívügy

Az Audi számunkra szívügy - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a német óriásvállalat győri járműgyárának csütörtöki termelésindító ünnepségén.

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.