Hírek
2017. Október 17. 10:08, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kamion és két személyautó ütközött Mosonmagyaróvár és Levél között
Összeütközött két személyautó és egy teherautó kedd reggel az 1-es főúton Mosonmagyaróvár és Levél között, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták az utat
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t. Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy a 167-es kilométernél történt balesetben két ember beszorult, őket a tűzoltók emelik ki a járművekből.
A megyei rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon közölte, hogy a balesetben hárman sérültek meg. A forgalmat az útlezárás idején az 1-es út melletti földútra terelték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
