Hírek
2011. November 08. 10:36, kedd |
Helyi
Forrás: Antal Edit
Junior női kézilabda mérkőzés
MOGAAC-Tapolca VSE junior mérkőzés 29:20 (15:9)
Mosonszolnok, 50 néző
Vezette: Őri, Szalainé
Tapolca: Szepesvári- Benedek 6/3, Pontyos V.2, Bedics 1. Szalai 4/3, Papp 3, Nagy
Cserék: Pontyos P, László, Hársfalvi 4, Horváth, Tomity, Almás, Pálmai
Edző: Antal Lászlóné
Kiállítások:0 perc ill. 10 perc
Büntetők:6/6, ill. 7/6
A tapolcai lányok ezen a fontos mérkőzésen nem azt a játékot produkálták, amit eddig megszoktunk tőlük. Nem küzdöttek, beletörődtek a hazaiak győzelmébe. A játékvezetők ítéleteivel foglalkoztak a játék helyett, s ez a figyelmüket elterelte magáról a játékról. A Mogaac így könnyű falatként nyelte le Tapolcát, holott a képességek alapján nem ennek kellett volna történni
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
2026. Február 01. 11:00, vasárnap | Belföld
Vagyonnyilatkozat: Tovább csökkentek Orbán Viktor megtakarításai
Orbán Viktor tavaly március óta havi bruttó 7,2 millió forintot keres, mégis csökkent a megtakarítása: a januári vagyonnyilatkozathoz képest 667 ezer forinttal kevesebb pénze maradt.
