Hírek
2017. Július 28. 07:43, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Ismét kábítószert találtak egy autóban a Röszkén
Megközelítőleg 33 kilogramm marihuánagyanús anyagot találtak a pénzügyőrök egy személyautóban Röszkén - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az MTI-vel péntek hajnalban.
A közlemény szerint a NAV munkatársai egy szerb rendszámú autót ellenőriztek, amelyben két férfi utazott, akik úgy nyilatkoztak, hogy bejelentenivaló árut nem visznek magukkal.
A pénzügyőrök a nyilatkozatot elfogadták, ám a sofőr feltűnően ideges viselkedése, valamint a járművet körbelengő szag miatt átvizsgálták a kocsit. A hátsó ülések mögött, a csomagtartóban, egy rekeszbe rejtve, ragasztószalaggal áttekert csomagok voltak, amelyekből 33 kilogramm marihuánagyanús anyag került elő.
A NAV tájékoztatása szerint a pénzügyőrök a 66 millió forint feketepiaci értékű kábítószergyanús anyagot, valamint a járművet vezető férfit feljelentéssel átadták a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.