Hírek
2012. Július 05. 17:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: infoRábaköz.hu
Hazai élvonallal érkezik az idei Veréb fesztivál

Július utolsó hétvégéjén hetedszerre nyitja meg kapuit a Csornai termálfürdő campingje, ahol az ország könnyűzenei elitjének számos képviselője teszi tiszteletét.
Többek között énekelhetjük a Vad Fruttik a Punnany Massif a Supernem vagy a Carbonfools dalait, de ugrálhatunk a Depresszió az Alvin és a Mókusok a Paddy And The Rats a Rózsaszín Pittbull a Prosectura vagy az Insane koncertjeire. Az éjszakai hangulatról pedig jól ismert lemezlovasok, Dj Palotai és Sikztah gondoskodnak majd.
A sátor mellé a fürdőruhát is érdemes elpakolni, hiszen a fesztiválozók 50%-os kedvezménnyel strandolhatnak szomszédos termálfürdő medencéiben.
A rendezvény területe közel másféleszeresére nő az idei évben, amely még több sportos,ügyességi játéknak biztosít helyszínt és megkönnyíti a sátrazási lehetőségeket is.
Elővételes jegyek kaphatóak július 20-ig vagy a készlet erejéig a következő településeken: Csorna,Győr, Kapuvár, Budapest, Veszprém, Pécs.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Izraeli-iráni konfliktus - Szijjártó Péter: hét magyar már kikerült a konfliktuszónából
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.