Hírek
2021. Július 05. 08:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt az M30-as autópályán
Halálos közlekedési baleset történt hétfő hajnalban az M30-as autópályán, Hejőszalonta külterületén - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A police.hu tájékoztatása szerint egy személyautó - eddig tisztázatlan körülmények között - nekiütközött egy tehergépkocsinak.
A baleset következtében a személyautó 53 éves kisvárdai vezetője olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét már nem lehetett megmenteni.
A rendőrség a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az M30-as autópálya érintett szakaszát lezárta, a forgalmat a 35-ös számú főútra terelte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
