Hírek
2012. Október 17. 11:50, szerda |
Helyi
Forrás: Németh László
Győzelmet aratott a Tapolca VSE Győrben

A hétvégén a Győri ETO KC ellen játszott női felnőtt kézilabda csapatunk.
Szenzációs sikert ért el a Tapolca VSE női gárdája Győrben 2012. október 14-én, vasárnap. A csapat 100 néző előtt,a Magvassy Mihály Sportcsarnokban játszott. Antal vezérletével a csapat minden tagja régen látott akarattal és koncentrációval küzdötte végig a találkozóta Győri ETO KC ellen. Az 50. perctől 21:16-os állásnál egy utolsó rohammal egyenlített (25:25), majd izgalmas végjáték után megérdemelten nyert az esélytelenebb Tapolca VSE.
A mérkőzést vezette: Sebestyén, Szabó
Tapolca VSE: Juhász-Nagy F., Papp 4, Antal 12(7), Mórocz 1, Pontyos V 2, Berecz 2
Csere: Magyaróvári, Kiss 2, Piros, Szalai, Hársfalvi 3, Pontyos P., Nagy M. 1
Edző: Németh László
Jó: Az egész csapat
Ellenfél legjobb dobói: Németh A, Papp 6-6
Hétméteres: 3/2, ill. 9/7
Kiállítás: 4 ill. 2 perc
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 02. 08:59, szombat | Sport
Magyar Nagydíj - Norris a leggyorsabb a második szabadedzésen is
Az első gyakorláshoz hasonlóan a második szabadedzésen is Lando Norris, a McLaren brit versenyzője volt a leggyorsabb a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki napján.
2025. Augusztus 02. 08:57, szombat | Belföld
Pride: Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergelyt a Budapest Büszkeség rendezvény szervezése ügyében
Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergely főpolgármestert a Budapest Büszkeség (Budapest Pride) rendezvény szervezése ügyében pénteken Budapesten.
2025. Augusztus 02. 08:55, szombat | Külföld
Donald Trump atomtengeralattjárókat vezényelt új pozícióba Dimitrij Medvegyev napokban tett kijelentésére reagálva
Donald Trump amerikai elnök atommeghajtású tengeralattjárókat vezényelt új pozícióba pénteken, reagálásként Dimitrij Medvegyev napokban tett kijelentésére.