Hírek
2012. Február 09. 07:48, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Fiatal lányok hajtanak Komárra

Egyedül él, de nem magányos a 67 éves énekes. Jól esik neki, hogy még ma is bomlanak érte a fiatal nők.
Komár László élvezi, hogy elvált, szabad ember, aki azt csinál, amit akar. A pluszkilóktól megszabadult népszerű énekesen pedig - aki jelenleg is rendszeresen lép fel diszkókban - a huszonéves lányok szeme is megakad. "Elképesztő, hogy mennyire mások ezek a mai fiatalok, nem nagy ügy így mostanság a csajozás, még ennyi idősen sem" - árulta el a Blikknek. "A klubokban, ahova járok, 20-25 éves lányok csápolnak ezerrel, teszik-veszik magukat nekem, és szinte rám akarják vetni magukat" - jegyezte meg. Komár a bulizások ellenére az egészségére is igyekszik odafigyelni: "Be kellett látnom, hogy noha a koromhoz képest állati jól nézek ki, mégiscsak 67 éves vagyok".
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.