Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2017. November 26. 09:22, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Esőt, szelet és még havat is hoz a hidegfront

Esőt, szelet és még havat is hoz a hidegfront

Fokozatosan kelet felé vonul a csapadékzóna vasárnap az országban. Délelőtt északnyugaton megszűnik az eső, keleten még este is várható csapadék. Mindezt helyenként széllökések is kísérik

- közölte előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat. A részletek szerint kezdetben országszerte borult lesz az ég, majd délután a Dunántúlon elvékonyodik, többfelé fel is szakadozik a felhőzet. Délelőtt északnyugat felől egyre nagyobb területen megszűnik az eső, a Dunától keletre azonban még délután is várható további csapadék.

Az Északi-középhegység magasabb részein havas eső, hó is hullhat. Az északnyugati, északi szelet sokfelé erős, a Dunántúlon néhol viharos lökések kísérik. A hőmérséklet napközben alig változik, 3 és 8 fok között alakul, lesznek területek az országban, elsősorban északkeleten, ahol a reggeli órákban lesz a legenyhébb az idő.

Címkék: eső, , időjárás, szél

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz

A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.