Hírek
2012. December 14. 07:00, péntek |
Helyi
Forrás: Bertók Katalin
Eredményesen szerepeltek a katolikus iskola tanulói

Cselling természetismereti verseny Tapolcán
2012. november 27-én ismét megrendezésre került a Cselling természetismereti verseny a Batsányi János Gimnáziumban. A versenyen kiemelt szerepet kapott a Balaton-felvidék növény- és állatvilága, valamint geológiai képződményei, de szerencsére a Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola diákjai rendszeres túrázók, ezért nem jelentett problémát ezek felismerése sem. Az iskolát hárman, Bencze Loretta, Hoffmann Ágnes és Ménes Maja 8. osztályos tanulók képviselték. A megmérettetésen 9 csapat vett részt, melyből az iskola tanulói a harmadik helyezést érték el.
További sikereket kívánunk!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.