Hírek
2020. Május 26. 09:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Embercsempészeket fogtak el Baranyában

Embercsempészés kísérlete miatt két szír férfit vettek őrizetbe és hallgattak ki gyanúsítottként Baranya megyében – közölte a rendőrség a police.hu-n kedden.
A közlemény szerint a rendőrök hétfő este fogtak el nyolc – szír, algériai, marokkói, valamint tunéziai állampolgárságú – illegális bevándorlót. A helyszín közelében két olyan autót is ellenőriztek, amelyet feltehetően a határsértők szállításához használtak.
Az autókat vezető harminckét és huszonnégy éves szír férfi nem tudott elfogadható magyarázatot adni arra, hogy miért tartózkodik Magyarországon, ezért a rendőrök mindkét férfit kihallgatták és őrizetbe vették, ellenük embercsempészés kísérlete miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta
2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy korszak véget ért
Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik
2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.
2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld
OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni
A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat