Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2022. Május 30. 17:05, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Egymilliárd forint értékű hamisított luxusterméket találtak egy bolgár kamionban

Egymilliárd forint értékű hamisított luxusterméket találtak egy bolgár kamionban

Az M5-ös autópálya hetényegyházi pihenőhelyén ellenőrzött bolgár kamionban neves márkák nagy mennyiségű hamisított parfümjeire és ruházati termékeire bukkantak a pénzügyőrök, több mint egymilliárd forint értékben

- tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.

A raktérben több mint ötezer különféle márkajelzésű és kiszerelésű parfümöt és több mint nyolcezer ruházati terméket, cipőt és táskát találtak.

Fuvarlevele szerint a jármű Bulgáriából hattonnányi legális árut szállított Németországba, de a raktér tételes átvizsgálásakor előkerültek a hamis termékek is - közölték.

A több mint egymilliárd forint értékű árut lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt büntetőeljárást indítottak - olvasható a NAV közleményében.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.