Hírek
2013. Július 26. 14:33, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Bombát találhattak egy balatoni strandon
Elképzelhető, hogy egy robbanótestet találtak a fürdőzők a balatonfűzfői Tobruk-strandon péntek kora délután - közölte az MH Honvéd Tűzszerész és Hadihajós ezred kommunikációs tisztje az MTI-vel.
Várkonyi Melinda elmondta, a strand vendégei a vízben a parttól körülbelül 60 méterre, csaknem másfél méteres mélységben találtak egy vastárgyat. A búvártűzszerészek már a helyszínen vannak és hamarosan megvizsgálják a fémből készült eszközt.
A vizsgálat idejére a vízből csaknem háromszáz fürdőzőt küldtek ki, a strandon napozókat pedig hetven méterrel hátrább küldték - tette hozzá Várkonyi Melinda.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
