Hírek
2014. Február 25. 08:52, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt lezárták a 7-es főutat Nagyrécsénél
Teljes szélességében lezárták a 7-es főutat a Zala megyei Nagyrécsénél, ahol három személyautó ütközött össze - tudta meg az MTI a helyszínen.
A 201-es és 202-es kilométer között, a nagyrécsei elágazónál történt balesetben három személygépkocsi - közülük az egyik osztrák rendszámú - súlyosan összetört. A baleset helyszínére három mentőautó érkezett.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közlése szerint az ütközésben ketten sérültek meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni
A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
