Hírek
2012. Augusztus 27. 09:00, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset lassítja a forgalmat az M5-ös autópályán

Baleset lassítja a forgalmat az M5-ös autópálya 51-es kilométerénél; a Budapest felé vezető oldalon Örkény térségében egy kamion a szalagkorlátnak ütközött, személyi sérülés nem történt - közölte az AKA (Alföld Koncessziós Autópálya) Zrt. diszpécsere hétfőn az MTI-vel.
Kovács Viktor tájékoztatása szerint jelenleg csak a leállósávon haladhat a forgalom. A korlátozás várhatóan délelőtt 10-11 óráig tart - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld
Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Belföld
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.